Psi jsou vítáni

Vítejte v Českém Švýcarsku

Penzion Pod Kaštany

Penzion Pod Kaštany naleznete v obci Srbská Kamenice v NP České Švýcarsko kousek od známé Ferdinandovy soutěsky. Penzion pod Kaštany prošel rozsáhlou rekonstrukcí a nabízí Vám ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením (sprcha, wc) na pokoji. Některé pokoje mají společné sociální zařízení. Součástí penzionu je stylová restaurace pouze pro ubytované hosty s domácí kuchyní a možností stravování formou polopenze. V letních měsících oceníte posezení v zahradní restauraci s možností grilování. K dispozici Vám také bude v přízemí společenská místnost s posezením a TV a také malá kuchyňka vybavená rychlovarnou konvicí a mikrovlnnou troubou, která slouží pro přípravu kávy a čaje nebo přihřátí jídla pro děti (není určena pro vaření). Penzion disponuje stolním tenisem a v celém objektu je také WIFI internet.

Check-in: od 14:00
Check-out: do 11:00

Ceník

Pokoj s vlastní koupelnou a WC: 750,-/lůžko
Pokoj v turistické třídě se společným soc zařízením v přizemí penzionu: 650,-/lůžko
Děti do 3 let: 100,-/lůžko
Děti od 3 do 12 let na lůžku: 550,-/lůžko

Cena je vždy včetně snídaně formou bufetu

Možnost ubytování na poukaz FKSP

Rezervace

Prohlédněte si pokoje

Rezervace

Poznejte České Švýcarsko a rezervujte si včas ubytování

Po odeslání poptávky Vám zašleme e-mail s instrukcemi ohledně rezervace. Pokud k Vám e-mail nedorazí, neváhejte nás kontaktovat.

Prozkoumat ceny

Reference

Fotogalerie

Výlety

Nedaleko penzionu naleznete řadu zajímavých míst. Do šesti kilometrů od obce leží Dolský mlýn, Kamenická stráň, Růžovský vrch nebo skalní hrad Šaunštejn. Jetřichovice a známé vyhlídky jsou vzdáleny 4 km od penzionu Pod Kaštany. Prozkoumat také můžete vojenská opevnění z meziválečného období, které leží v těsné blízkosti penzionu.

Jakékoliv detaily nebo další tipy na výlety Vám rádi sdělíme na recepci.

Kontakt

Kde nás najdete

Srbská Kamenice 106
407 15 Srbská Kamenice

Jak nás kontaktovat

Napište nám e-mail
kempos@atlas.cz
nebo nám zavolejte
+420 777 600 478
+420 412 555 111

Navštivte náš facebook
Nahoru